Velkoplošný digitální tisk

Díky velkoplošnému (velkoformátovému) digitálnímu tisku pro vás můžeme tisknout plnobarevně na celou škálu materiálů ve fotografické kvalitě.

Tiskneme samolepky, plakáty, bannery a meshe, roll-upy, perforované folie, vlajkoviny, polepy aut, polepy výloh a jiné již od 199,-Kč/m2


Zobrazit více

Plotrový výřez

Vyřežeme libovolný tvar z široké palety materiálů, tvarově ořežeme vytištěné samolepky až do šíře 1370mm.

Řežeme barevné, metalické, fluorescenční (zvýrazňovací), reflexní (odrazové), flexové (nažehlovací) a šablonové materiály již od 299,-Kč/m2


Zobrazit více

Malonákladový digitální tisk

Maloformátovým digitálním tiskem zhotovíme vizitky, letáky, dárkové poukazy, pozvánky, různé formuláře a další černobíle i barevně.

Pro tisk využíváme klasický kancelářský papír, hlazené grafické a křídové papíry do formátu SRA3 (320x450mm) v povrchové úpravě lesk i mat.


Zobrazit více

Reklamní polepy vozidel

Oslovte své potenciální zákazníky kdykoliv jste na cestách. Prezentujte svou firmu a dejte o sobě vědět.

Navrhneme a zrealizujeme polepy aut pro jakákoliv vozidla z tištěné i řezané grafiky, případně z jejich kombinace.


Zobrazit více

Reklamní polepy výloh

Zrealizujeme polepy výloh jakéhokoliv rozsahu. Pro tyto účely lze využít tištěnou grafiku, řezanou grafiku nebo jejich kombinaci.

Jako jedni z mála realizujeme také plnobarevný tisk lepený z vnitřní strany výlohy jako ochranu proti poškození nenechavci.


Zobrazit více

Potisk textilu

Termotransferem pro vás tiskneme jednobarevně, vícebarevně i plnobarevně.

Potiskneme trička, tílka, mikiny, vesty, dresy a další textil od 100% balvny po 100% polyester. Textil dodáme spolu s tiskem, případně si můžete textil dodat vlastní. Potisk již od 1 ks.


Zobrazit více

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou vaší vizitkou, která je dostupná komukoliv, odkudkoliv, kdykoliv. Oslovte své zákazníky 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Vytvoříme webdesign, nakódujeme strukturu, provedeme SEO optimalizaci a zaregistrujeme do vyhledávačů. Tvoříme statické i dynamické weby s programováním funkcí na míru.


Zobrazit více

Grafika a firemní identita

Vytvoříme nebo redesignujeme pro vás jednotnou firemní identitu tak, abyste se správně prezentovali svému okolí a zákazníkům.

Navrhneme jakoukoliv grafiku od loga přes tiskoviny až po reklamní nosiče v jednotném firemním stylu.


Zobrazit více

Buďme v kontaktu

Zavolejte
+420 775 60 87 60